Restaurace Frýdlant nad Ostravicí

Restaurace je součástí stejnojmenného areálu YDYKSEB zahrnujícího také penzion a jízdárnu. Celý areál se nachází v malebném údolí pod Lysou Horou, přesněji v části Nová Ves patřící k Frýdlantu nad Ostravicí. Kapacita restaurace je 50 míst.

Jihovýchodní strana restaurace s prosklenou verandou nabízí překrásný výhled na podhorské louky i zalesněné stráně horského pásma Beskyd, s majestátní Lysou horou na dosah.

Západní strana restaurace byla pro svou slunečnou polohu vybrána k vybudování letní zahrádky s neméně krásným výhledem na masiv Ondřejníku. Příjemný stín vytvářejí velké slunečníky. Tuto zahrádku hojně využijí rodiče s dětmi, protože se v těsné blízkosti nachází certifikované  dětské hřiště vyrobené na zakázku ve společnosti GLOBAL SPORT ČUPA.

Restaurace YDYKSEB blízko Frýdlantu nad Ostravicí

Gastronomie restaurace

Gastronomie naší restaurace vychází ze zásad “restaurace YDYKSEB”:

  • čerstvé a prvotřídní suroviny od prověřených dodavatelů nejen z Beskyd
  • jídelní lístek obměňujeme podle sezóny
  • nabízíme radost, kreativitu a profesionalitu

 

K jídlu vám můžeme nabídnout naše speciální nefiltrované a nepasterizované pivo YDYKSEB 11o, moravská i zahraniční vína a další širokou škálu alkoholických i nealkoholických nápojů. Kompletní nabídku pokrmů připravovaných v naší restauraci včetně nápojů naleznete v sekci jídelní lístek.

Svatby a hostiny

Svatební den nebo rodinná oslava, to je výjimečnost mnoha okamžiků. Krásné prostředí, příjemná atmosféra, dobré jídlo. To vše vám nabízíme, aby se váš den stal tím nejkrásnějším. Vyslovte svá přání, my vám je pomůžeme zrealizovat.
(více informací v sekci Svatby a hostiny)

Firemní akce

V našem areálu nabízíme uspořádání různých firemních akcí (semináře, schůzky, teambuildingy).
(více informací v sekci Firemní akce)

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Všechny potřebné kontakty najdete v sekci kontakty.