SOUTĚŽÍME O POBYT PRO DVĚ OSOBY

Prázdninovým měsícům odzvonilo a tak jsme se rozhodli, že Vám ten přicházející podzim trochu okořeníme. Připravili jsme si pro Vás soutěž o pobyt pro dvě osoby na 3 dny, přesněji dvě noci u nás v penzionu YDYKSEB v libovolném termínu od prvního října do posledního listopadu tohoto roku.

Soutěž bude probíhat na našich Facebookových stránkách a my už se moc těšíme na Vaši účast.

Přejeme hodně štěstí!

Tým YDYKSEB

 

SOUTĚŽ

Vyhrajte poukaz na pobyt pro dvě osoby na 3 dny (2 noci) v areálu penzionu YDYKSEB

* Staňte se fanouškem našich Facebookových stránek

* Veřejně sdílejte tento soutěžní příspěvek

* Do komentářů nám napište „soutěžím s YDYKSEB o pobyt“

Vylosovaný výherce bude kontaktován zprávou na Facebooku a poté obdrží platný poukaz.

Platnost výherního poukazu 1. 10. 2018 – 30. 11. 2018.

Soutěž probíhá od 3. 9. 2018 – 16. 9. 2018

“Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo nějak spojena s Facebookem a Facebook za soutěž neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku.”

 

Pravidla soutěže

Soutěž – vyhrajte ubytování pro dva

Soutěžíme o pobyt pro dvě osoby na 3 dny (2noci).

Pořadatelem této soutěže (dále jen „soutěž“) je penzion YDYKSEB, Nová Ves, 739 11, Frýdlant nad Ostravicí, IČ: 28 57 09 87

Cenu soutěže tvoří ubytování pro dvě osoby v penzionu YDYKSEB, Nová Ves 77, Frýdlant nad Ostravicí, 739 11. Termín si může výherce sám vybrat z nabídky volných termínů od pondělí do neděle v období od 1. října až do 30. listopadu 2018.

Podmínkou účasti v soutěži je splnění soutěžních kritérií. Výhra může být předána pouze osobě starší 18 let. Cenu soutěže získá jeden vylosovaný.

Vyhodnocení proběhne do pěti pracovních dnů od ukončení soutěže. Výherci soutěže budou o výhře vyrozuměni zprávou na Facebooku a poté e-mailem. Pokud výherce neodpoví na zaslané e-mailové oznámení o výhře nejpozději do 2 týdnů, bude automaticky anulován a místo něj bude osloven další v pořadí. Pořadatel neodpovídá za nedoručení či prodlení s doručením zaslaného oznámení výhry.

Účast v soutěži a výhry není možné vymáhat právní cestou a výhry v soutěži není možné přeměnit v hotovost. Pořadatel tímto není vůči soutěžícím jinak zavázán a soutěžící nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany pořadatele, než jsou uvedená v těchto pravidlech.

Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s jejími pravidly. Pořadatel si vyhrazuje právo pravidla této soutěže kdykoliv upravit či soutěž úplně zrušit bez udání důvodů a stanovení náhrady.

Osobní údaje

Soutěžící bere na vědomí, že má ze zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění (dále jen „zákon“), řadu práv – poskytnutí těchto údajů je dobrovolné, máte právo na přístup k evidovaným údajům, právo na jejich aktualizaci, odstranění či blokaci. V případě porušení zákona se můžete obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů se žádostí o zajištění nápravy. Souhlas se zpracováním poskytujete provozovateli penzionu YDYKSEB.

Soutěž