KOLO – BĚH

V sobotu 4.8.2018 se u nás na areálu YDYKSEB uskuteční 1. ročník závodu Kolo-běh Frýdlantskem nad Ostravicí. Tato akce má své silné kořeny v Praze, kde se letos bude konat již desátý ročník tohoto sportovně rekreačního závodu

Základem pro sportovně rekreační závod Kolo-běh se stalo plnění lékařské rady –  45minut aktivního pohybu denně! Jelikož jednostranné, intenzivní běhání nebo dlouhá, monotónní jízda na kole neprospívá kloubům a páteři, vznikla před 10 lety myšlenka střídání těchto dvou sportovních aktivit.

Jedná se tedy o přibližně 27 Km projížďko – procházku malebnou krajinou Beskyd. Na trase se můžete seznámit s geocachingem a hledat tak ukryté poklady.

Doporučujeme Vám zúčastnit se, protože i ten, kdo dorazí do cíle poslední nebo absolvuje i jen malou část okruhu může vyhrát celý závod. Vítěz závodu i pořadí na dalších místech pro udílení cen se totiž na závěr závodu v 15.00 hodin losuje.  Startovat se bude průběžně od 10.00 do 14.00 hodin právě v našem areálu YDYKSEB.

Více informací se dočtete v červencovém vydání frýdlantských novin a také na adrese: https://kolo-beh.wixsite.com/frydlantsko

Jak říká organizátor akce: pojměte tuto akci jako přátelské setkání lidského druhu a dejte si sraz se svými spolužáky, kamarády, kolegy a dalšími alespoň jednou v roce právě na této jedinečné akci v krásném prostředí Beskyd.

Kolo - běh trasa

Kolo běh - článek v novinách